Fiyat: 220 TL

Kod: 978-625-6710-10-8

 

Tatarca Öğreniyoruz 1, Tatarca öğrenenler için başlangıç seviyesinde bir ders kitabıdır. Kitap esas olarak üniversitelerin filoloji bölümlerinde öğrenim gören öğrencilerin pratik Tatarca öğrenimini desteklemek için hazırlanmıştır. Ancak kitap hiç Tatarca bilgisi olmayan ya da çok az Tatarca bilenler için de temel Tatarca bilgilerini kendi kendine öğrenmeye yardımcı olacak niteliktedir.

Kitabın içeriği Tatarcanın öğretimini okuma, yazma, konuşma ve dinleme olmak üzere dört temel alanda beceriyi geliştirecek şekilde oluşturulmuştur. Diyaloglar, metin parçaları, dinleme metinleri, dinleme alıştırmaları, ünite konularına yönelik soru-cevaplar ve grup çalışmaları bu dört beceriyi bütünleşik olarak öğrenmeye yardımcı olacak niteliktedir.

Kitap toplam 25 üniteden oluşmakta ve her ünite pratik yaşamda dil kullanımını gerektirecek temel konu alanlarından biri etrafında geliştirilmektedir. Her ünitede bir ana konunun yanında çeşitli alt konu başlıkları altında diyaloglara, okuma ve dinleme metinlerine yer verilmiş, ana konu ve alt konu başlıkları altında öğrenilmesi hedeflenen bilgileri pekiştirmek için uygulama ve grup çalışmaları teşvik edilmiştir. Her ünitede kazandırılmak istenen dil bilgisi bilgileri o ünitenin sonunda tablolar hâlinde verilmiştir.

Tatarca Öğreniyoruz 1 hem içerik hem biçim olarak Tatarca öğrenenler için;

· öğretici

· bilgi verici

· basitten karmaşığa

· ilgi çekici

· öğrenmeyi teşvik edici

· pratikte faydalı

· eğlenceli olması hedeflenerek hazırlanmış bir dil öğrenme kitabıdır.

 

Yazarın, yaşamöyküsüne ulaşmak için şu bağlantıyı kullanınız: https://www.gunceyayinlari.com/fatma-sahan-guney

SATIN AL: https://www.kitapyurdu.com/kitap/tatarca-ogreniyoruz-1/674770.html

Sipariş Ver


:

:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.