Şair

1964 yılında Köyceğiz’de doğdu. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Hâlen Gaziosmanpaşa 9. Noteri olarak İstanbul Gaziosmanpaşa Pazariçi’nde görev yapmaktadır.

İlk köşe yazısını Köyceğiz Gazetesi’nde 1978 yılında yayımladı. Çeşitli gazete ve dergilerde köşe yazısı, makale ve şiirleri yayımlandı. Yıllarca avukatlık yaptığı Fethiye ve Muğla’da, sanat etkinliklerine katıldı. Sanat etkinlikleri, özellikle de şiir-müzik dinletileri, şiir sergileri düzenledi. Fethiye Günleri, Muğla Kültür Şenlikleri’nde, Muğla’nın değişik yerlerinde, Fethiye, Köyceğiz, Yatağan ilçelerinde sanat ve kültür etkinliklerine katıldı, sergiler ve imza günü etkinlikleri yaptı. Muğla’da avukatlık yaptığı sırada kurulmasına öncülük ettiği Muğla Sanatseverler Derneği (Musander) halen Muğla’da etkinliklerine devam etmektedir.

Şiirleri Damla, Paspatur, Yaşam Sanat gibi edebiyat dergilerinde yayımlandı. Avukatlık yaşamında aynı zamanda sosyal hayatın içinde birçok derneğin kurucusu ve üyesi olan şair, Fethiye Turizm Tanıtım Kültür Çevre ve Eğitim Vakfı (Fetav) kurucularındandır ve vakfın uzun yıllar mütevelli heyeti üyesi olarak görev yapmıştır. Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Vakfının kuruluş çalışmalarında avukat olarak görev yapmış ve Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesinin açılmasında kişisel çabalarıyla destek olmuştur. Roman ve öykü çalışmaları da bulunan şair, mesleki anı ve şiirleri ile roman ve öykülerini de yayına hazırlamaktadır.

Şiir kitapları; Bütün Yollar Aşka Varıyor Aslında (2006),  Saklıgöl (2008), Her kadının Coğrafyası Farklı (2010)’dır.Günce Yayınları tarafından Yeni Bir Hayata G ülümse adlı şiir kitabı 2018 yılında basılmıştır.

Yazarın yayınevimizce basılan kitabına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız:

http://www.gunceyayinlari.com/yeni-bir-hayata-gulumse/p/1364