Fiyat: 80 TL

Kod: 978-625-8264-90-6

 

Luna Öykü Yarışması (2021), Aksiyon Edebiyat ve Fikir Öykü Yarışması (2021), Oğuz Atay Öykü Ödülü (2021), Şerzan Kurt Öykü Yarışması (2021), ÇYDD Göktürk Şubesi Öykü Yarışması (2022), Kafa Dergisi Ayın Genç Öykücüsü Ödülü (Temmuz 2022), Edebiyat Kolektifi Öykü Yarışması (2023), Abdullah Duran Öykü Yarışması (2023), gibi yarışmalarda birincilik alan İ. Usame Yördem; Günce Yayınları ile Menteşe Belediyesinin düzenledikleri "2023 Mustafa Özbey Edebiyat Ödülü"nü alan öykü kitabıyla okur karşısına çıkıyor.

İdris Usame Yördem, acının içinden sesleniyor okuruna. Ama bağıra çağıra değil sessizce, içten içe ve kendine doğru kanayarak anlatıyor öyküsünü. Kanatıyor da. Cümlelerin muhatabına ulaştığı satır aralarında inceden bir çığlık kopuyor ama duyana, ama okuyana, ama o acıya gönüllü olana... Sadece iki kişinin var olduğu, sadece okurun ve yazarın buluştuğu bu oda, bu sayfa, bu dünya belki de yeni bir hayatın penceresidir. Açmak ve o pencereden bambaşka bir hayata bakmak okurun elindedir.

Elinizde tuttuğunuz bu kitap, incelikle ve derinlikle örülmüş bir duvara çarpmaya davet ediyor sizi. Oysa duvar da kapı da pencere de kendisi... Kendisiyle yalnız kalıp acı çekmeyi bilenler ve bunu tercih edenler için...

Senem Gezeroğlu

Yazarın yaşamöyküsüne ulaşmak için şu bağlantıyı kullanınız: https://www.gunceyayinlari.com/i-usame-yordem

SATIN AL: https://www.bkmkitap.com/her-sey-basta-cok-iyi-gidiyordu

Sipariş Ver


:

:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.